KONST / Litografier / Färglitografi 15538268
nr 1553 8268
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Interiör från KB. Signerad, numrerad 5/375. Färglitografi, bildmått: 29x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x53 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:25:45
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr